Reference

Coworking Mitrovski využívám jako svoji “kancelář”, pokud jsem zrovna v Brně. Vyzkoušel jsem několik brněnských sdílených kanceláří a nakonec zakotvil zde - Mitrovski mi nabízí za velmi rozumnou cenu klidné a příjemné prostředí (ten výhled do parku je super).

Když jsem pak hledal prostory pro akci Google I/O Extended nebo má otevřená školení Google Apps, byl Coworking Mitrovski logickou volbou. 

Musím ocenit zázemí - prostory až pro 90 účastníků, projektor, ozvučení nebo dostupné parkování kousek od objektu. I servis je zde excelentní - účastníci školení si pochvalují občerstvení, kvalitní kávu a výbornou restauraci Mitrovski, kam chodíme v pauze na oběd. Mimochodem, určitě se nedívejte na jejich Facebook, protože tam pravidelně dávají fotografie denního menu a dělají mi chutě :-).

Pavel Minář, specialista na Google Apps a IT poradceV Multifunkčním sále restaurace Mitrovski jsem pořádal promítání svého komediální cestopisu nazvaného Poslední prázdniny. Organizace probíhala od začátku do konce ve velice přátelské atmosféře a samotné promítání se povedlo na jedničku. Ať už jde o kvalitu projekce a zvuku, kapacitu sálu nebo obsluhu v restauraci, vše bylo ideální a pro podobné akce můžu restauraci Mitrovski upřímně doporučit.

Martin Čermák, cestovatel a amatérský dokumentaristaDomluva s panem domácím v Mitrovski byla vždy výborná, bez ohledu na to, jestli jsme potřebovali pronajmout prostory pro školení nebo uspořádat společenskou akci. Postupně jsme přesunuli z různých objektů v Brně naše aktivity převážně sem. 

Dobře natočené pivo, chutné jídlo a nadstandardní ochota už byly jen “drobnosti”, proč jsme začali u Mitrovski pořádat i pravidelné neformální networkingy s hraním deskových her.

Petr Pouchlý, jednatel Court of Moravia