Prostor pro vás

dostupnost

Coworking Mitrovski už svou polohou splňuje jeden ze základních předpokladů sdílené kanceláře a to je dostupnost. Ať už autem nebo městskou hromadnou dopravou, k Mitrovským se dostanete vždy pohodlně až téměř před dveře.


prostředí

Za nimi vás čeká prostor, který si oblíbíte hned při první návštěvě. Stačí se přes obrovská okna, která lemují celou jednu stranu místnosti, podívat do přilehlého parku s letohrádkem uprostřed a máte jasno. Tady se pracuje samo.


zázemí

Nově zrekonstruované prostory bývalé restaurace Napoleon se proměnily k nepoznání a nabízejí nečekané možnosti využití času jak pro práci, tak pro oddech.


Potřebujete si dát pauzu od práce a chvilku jen tak relaxovat? Sejděte o poschodí níž, kde je vám k dispozici moderní restaurant s nabídkou obědů i večeří. Nebo si vezměte kávu do kelímku a jděte si na chvíli sednout na lavičku do parku..


vybavení

Potřebujete tisknout, kopírovat nebo skenovat a to rychle a kvalitně? Nejnovější multifunkční stroj značky Konica Minolta je vám v coworkingu nonstop k dispozici. Stejně tak flipchart, dataprojektor a pochopitelně wi-fi připojení.


tarify


Denní

Jednorázově 250 Kč bez ohledu na počet hodin v jednom dni


Měsíční

Neomezený přístup po-pá 8-21/ 2541 Kč


Ceny jsou uvedeny bez 21% DPH


Pokud se potřebujete přesvědčit o tom, jestli je coworking to pravé místo pro vaši práci, nabízíme vám 1. den ZDARMA.